Skip to main content

Programmering

Maandag

00:00 - 06:00
Onze nachtmix
06:00 - 09:00
Onze ochtendmix
09:00 - 10:00
Oldtimers
10:00 - 13:00
Onze dagmix
13.00 - 14.00
Lelystad in bedrijf
Jop Fackeldey (alleen in even weken)
13:00 - 15:00
Onze dagmix
(alleen in oneven weken)
14.00 - 15.00
Muziek uit het bedrijf
(alleen in even weken)
15.00 - 18.00
Onze dagmix
18:00 - 19:00
Onze avondmix
19:00 - 21:00
Maandagavond live!
Dave Terlien en Ger Koreman
21:00 - 22:00
Van Rhijn praat bij met...
Theo van Rhijn (alleen op de laatste maandag van de maand)
21:00 - 22:00
Onze avondmix
(niet op de laatste maandag van de maand)
22:00 - 23:00
Onze avondmix
23:00 - 24:00
Moondance

Dinsdag

00:00 - 06:00
Onze nachtmix
06:00 - 09:00
Onze ochtendmix
09:00 - 10:00
Oldtimers
10:00 - 18:00
Onze dagmix
18:00 - 19:00
Onze avondmix
19:00 - 20:00
Beschaafd en toch leuk
Gerry Jungen
20:00 - 21:00
Onze avondmix
21:00 - 22:00
Dinsdagavond salon
Juul Baars
22:00 - 23:00
Onze avondmix
23:00 - 24:00
Moondance

Woensdag

00:00 - 06:00
Onze nachtmix
06:00 - 09:00
Onze ochtendmix
09:00 - 10:00
Oldtimers
10:00 - 18:00
Onze dagmix
18:00 - 19:00
Onze avondmix
19:00 - 20:00
Muziektrip
Rolf Vermeer
20:00 - 21:00
Onze avondmix
21:00 - 23:00
Pas op: Herrie!
Pjotr Giling en Lars Bruning
23:00 - 24:00
Moondance

Donderdag

00:00 - 06:00
Onze nachtmix
06:00 - 09:00
Onze ochtendmix
09:00 - 10:00
Oldtimers
10:00 - 18:00
Onze dagmix
18:00 - 19:00
Onze avondmix
19:00 - 21:00
Dance Classics
Martin Roodenburg
21:00 - 23:00
Onze avondmix
23:00 - 24:00
Moondance

Vrijdag

00:00 - 06:00
Onze nachtmix
06:00 - 09:00
Onze ochtendmix
09:00 - 10:00
Oldtimers
10:00 - 18:00
Onze dagmix
18:00 - 20:00
Onze avondmix
20:00 - 23:00
Luid(t) je weekend in
René, Matthijs en Vincent
23:00 - 24:00
Moondance

Zaterdag

00:00 - 06:00
Onze nachtmix
06:00 - 09:00
Onze ochtendmix
09:00 - 10:00
Oldtimers
10:00 - 12:00
Onze weekendmix
12:00 - 16:00
Onze weekendmix
(niet op de 1e zaterdag van de maand)
12:00 - 13:00
Van raad naar de straat
Floyd Bonder (Alleen op de 1e zaterdag van de maand)
13:00 - 14:00
Het Radiocafé
Inge Lammers en Matthijs Biesmans (alleen op de 1e zaterdag van de maand)
14:00 - 15:00
Over Lelystad gesproken
Jop Fackeldey en Matthijs Biesmans (alleen op de 1e zaterdag van de maand)
15:00 - 16:00
ECL: Verantwoord feesten
Jop Fackeldey (alleen op de 1e zaterdag van de maand)
16:00 - 18:00
Muziekplein
Arno Curth en Jantine van Middelkoop
18:00 - 19:00
Muziektherapie
René van den Abeelen
19:00 - 21:00
Muziek en toch luister je even
Paul van Gelder
21:00 - 23:00
Onze avondmix
23:00 - 24:00
Moondance

Zondag

00:00 - 06:00
Onze nachtmix
06:00 - 09:00
Onze ochtendmix
09.00 - 10.00
Oud Nederlands
Will van der Steen
10:00 - 12:00
Op visite bij Spoor 55
Joke en Jules Wolthuis
12:00 - 14:00
Classic Sunday
Rene van Elst
14:00 - 16:00
Classic Sunday
Mart Walther
16:00 - 17:00
Classic Sunday
Jan Staphorst
17:00 - 18:00
Classic Sunday
René Pol
18:00 - 20:00
Onze avondmix
20:00 - 22:00
Soul Disco Funk
Rene van Elst
22:00 - 23:00
Muziektherapie
René van den Abeelen (herhaling van zaterdag)
23:00 - 24:00
Moondance